Guipai Metal Gold Çiçek Motifli Sigara Tabakası

119,99 99,99
KOD GUİPAİ/ÇİÇGLD
STOK Son 5 Ürün

Guipai Marka Gold Renk Çiçek Motifli Sigara Tabakası

Guipai Çiçek baskılı metalik sigara tabakası çok şık bir şekilde duruyor. Elbette ki Çiçek resminin olması da onun sempatizanlarının daha fazla tercih etmesine sebep oluyor. Metalik renkte sizlere sunuluyor ve göreceğiniz üzere baskılar tamamen kabartma bir şekilde yapılmış. Kağıt üzerinden baskı olsa zaten, belirli bir zaman sonra yırtılma ve yıpranma gibi durumlar olabilirdi.

Guipai Çiçek Baskılı Metalik Sigara Tabakası Özellikleri

Sigara tabakası üzerinde plastik üzerinden baskılarla da aslında tam gözükmese de en azından başlatan gözükmesi de sonrasında yıpranmalar ve yırtılmalar gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu tarz durumlar düşünülmüş ve bu sigara tabakası üretilirken, özellikle baskılar tamamen kabartma bir şekilde yapılmış. Sizlere bir çok güzel şekil sistemiyle sunuluyor.

Paslanmaz metal malzemeden üretildiği için, uzun yıllarca kullanabileceğiniz ve yağmurdan etkilenmeyecek bir tabakaya sahip olmuş oluyorsunuz. Aynı zamanda da iç kısmını açtığınız zaman göreceğiniz üzere, yaylı metal bir sigara tutacağı var. Bu sayede sigaralarınızı çok rahatlıkla içine koyabilirsiniz.

Çünkü herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamıyorsunuz. %100 orijinal ürün garantisi ile sizlere sunuyor ve Japon markası ürün gerçekten de kaliteli bir şekilde sizlere sunulmuş oluyor. 84 gram ağırlığında 8,5 santime 10 santim boyunda sizlere ulaştırıyor. Böylece çok rahat bir şekilde sizler de kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda da hediye olarak da metalik sigara tabakası özel kutusunda kargolama fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

20 Adet Sigara Alma Kapasitesine Sahiptir.

 

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri


  3 Ay 6 Ay 9 Ay 12 Ay
  Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam